خرید عمده صیفی جات از بازار روز ایرانیان

 سفارش دهید

خرید عمده صیفی جات

به برخی از محصولات غذایی گیاهی که اکثرا باید قبل از مصرف پخته شوند صیفی‌جات می گویند، از آنجایی که بخشی از خانواده سبزی‌ها هستند و طرفدار زیادی دارند، خرید عمده صیفی جات نیز بسیار مرسوم شده است. برخلاف سبزیجات رنگ اغلب صیفی جات ،سبز نیست مانند گوجه فرنگی. صیفی جات به سه روش پرورشی، کشاورزی و گلخانه‌ای کاشت و برداشت می‌شود.

صیفی جات در اوایل تا اواخر بهار کاشته شده و در اوایل تا اواخر تابستان و گاهی تا اوایل پاییز برداشت می‌شوند مثل بادمجان، هندوانه، طالبی و… . به عبارتی صیفی جات دسته‌ای از محصولات کشاورزی هستند که کاشت، داشت و برداشت آن‌ها در روزهای گرم سال صورت می‌گیرد.

با مقاله خرید عمده صیفی جات در بازار روز ایرانیان همراه باشید تا هرآنچه که از صیفی جات لازم است را بدانید.

خرید عمده صیفی جات

تفاوت سبزیجات و صیفی جات

براساس اطلاعات گیاه شناسی، میوه بخشی از گیاه است که به واسطه گلدهی به وجود می‌آید و دانه دارد که آن میوه در دسته صیفی جات قرار می‌گیرد. دیگر بخش‌های گیاه مثل ساقه، برگ، ریشه و همچنین جوانه گل در گروه سبزیجات قرار می‌گیرند. از این رو چون صیفی جات به واسطه گلدهی به وجود می‌آیند؛ میوه به شمار می‌آیند.

خواص میوه‌ها و سبزیجات  

تاریخچه پیدایش صیفی جات

همانطور که گفتیم ابتدا صیفی جات جزیی از سبزیجات به شمار می‌‍‌‌آمدند که تاریخچه سبزیجات نیز به 5000 سال پیش از میلاد برمی‌گردد که غالبا به عنوان داروهای گیاهی مورد استفاده قرار می‌گرفتند. یکی از دلایل پرطرفدار بودن در زمینه خرید عمده صیفی جات و سبزیجات همین قدمت بسیار آن‌هاست.

انواع صیفی جات

صیفی جات برای بدن انسان خواص زیادی دارد. در صورتی که می‌خواهید سلامت بدن شما تضمین شود خرید عمده صیفی جات و مصرف مرتب آن‌ها را جدی بگیرید. بدین منظور بهتر است فهرست انواع صیفی جات را تهیه کنید تا نام همه آن‌ها را بدانید و آن‌ها را تهیه کنید.

دیگر انواع صیفی جات

باقلا، خربزه، طالبی، کدو تنبل، کدو سبز، هندوانه، فلفل‌های رنگی، ذرت، کلم بروکلی، پیاز، لیمو ترش، کرفس بامیه، لوبیا سبز، سیر، چغندر، شلغم

پرمصرف‌ترین انواع صیفی جات که همه مردم ایران آن‌ها را استفاده کرده‌اند سیب زمینی، هویج، فلفل دلمه ای، لوبیا سبز و خیار است.

خواص صیفی جات

خواص صیفی جات بسیار است برای مثال بادمجان که میوه نارسی است املاح و ویتامین‌های بسیاری دارد که با وجود هضم راحت و سریع برای بدن مفید است؛ التهاب و ورم را کاهش می‌دهد، سردرد را تسکین می‌دهد، اشتها را باز می‌کند و تقویت کننده معده است.

صیفی جات اگر به صورت آب‌پز مصرف شوند کک و مک، مشکلات پوستی، سرما خوردگی و تنگی نفس را بهبود می بخشند ازجمله شلغم. مصرف این محصولات از بروز ناراحتی‌های کلیوی پیشگیری می‌کند و لثه و دندان‌ها را تقویت می‌کنند به خصوص کدو حلوایی.

خرید هندوانه

هندوانه

خرید هویج

هویج

خرید بادمجان

بادمجان

خرید لوبیا سبز

لوبیا سبز

سبزیجات: فلفل دلمه ای

فلفل دلمه‌ای

خرید طالبی

طالبی

همچنین چغندر که از دسته صیفی جات است دارای خواص زیر است:

  • تقویت کننده قلب
  • کاهش تب و حرارت بدن
  • فراهم نمودن خواب راحت و باکیفیت
  • تسکین درد مفاصل و استخوان‌ها
  • پیشگیری از بیماری های کلیوی

فرایند خرید صیفی جات در ایران

امروزه خرید صیفی جات نیز به روش های گوناگونی انجام می شود که به آن ها اشاره می‌کنیم:

خرید صیفی جات به صورت حضوری

با وجود اینکه روزانه وب سایت‌های خرید و فروش اینترنتی محصول و سایر خدمات در ایران در حال افزایش است. کماکان هموطنان ما ترجیح می‌دهند خرید حضوری انجام دهند که این تصمیم به پارامترهای بسیاری مرتبط است.

اما این شیوه خرید حضوری صیفی جات که هنوز رایج است زمان زیادی از شما خواهد گرفت و در نهایت پس از گشت و گذار زیاد شاید محصول خوبی را تهیه نکنید. این شیوه به دو صورت زیر انجام می‌شود:

  1. خرید عمده صیفی جات به صورت حضوری
  2. خرید جزیی صیفی جات به صورت حضوری
  3. خرید اینترنتی صیفی جات

خرید اینترنتی صیفی جات نیز به دو روش:

  • خرید عمده سبزیجات به صورت آنلاین
  • خرید جزیی سبزیجات به صورت آنلاین

انجام می‌شود.

فروشگاه‌های آنلاین بسیاری به منظور خرید عمده صیفی جات یا خرید خرده محصولات در این حوزه فعالیت دارند.

این فروشگاه‌ها علاوه بر فعالیت در حوزه شهرهای بزرگ، موفق شده‌اند در شهرستان‌ها نیز به دلیل محدود بودن امکانات و تنوع، معروف شوند و مردم با اطمینان به آن‌ها به آسانی درخواست خود را صادر کرده و محصولات ضروری خود را درب منزل دریافت کنند.

فروشگاه‌های آنلاین به تازگی موفق شده‌اند کمی جایگاه خود را محکم کنند.

درمجموع می توان بیان کرد فروشگاه‌ها چه به شکل حضوری و چه به صورت آنلاین براساس جلب اعتماد مشتری بر فروشنده صورت می‌گیرد و توسعه پیدا می‌کند. اما با این وجود نوع رابطه و سطح اعتماد بین خریدار و فروشنده در این دو روش خرید بسیار باهم فرق دارند.

از این رو به منظور خرید عمده صیفی جات می توانید از طریق فروشگاه بازار روز ایرانیان اقدام کنید تا ضمن راحتی در انجام این پروسه بتوانید با اعتماد کامل خرید را از مرکزی معتبر انجام دهید.

مزایای خرید عمده صیفی جات به صورت آنلاین

 نماد اعتماد

امتیاز مثبتی که امروزه برای فروشگاه‌های اینترنتی در نظر گفته شده است نماد الکترونیکی اعتماد است. وجود این نماد در سایت فروشگاهی هم برای صاحبان فعالیت تاثیرگذار است و هم مشتریان با مشاهده نماد اعتماد در فروشگاه می‌توانند با اعتماد بیشتری، خرید کنند. در حقیقت نماد اعتماد بیانگر قانون‌مند بودن یک فعالیت است و اطلاعات صاحب فعالیت در مراجع معتبر است.

در صورتی که در خرید حضوری در مغازه‌ها خبری از نماد اعتماد نیست، شما باید وقت خود را بگذارید تا چندین مغازه را سر بزنید و مرکزی که محصول باکیفیت را با قیمت مناسب ارائه می‌دهد را انتخاب کنید.

تفاوت خرید خرده و خرید عمده صیفی جات در چیست؟

خرید عمده صیفی جات به معنی خرید در حجم های بسیار و خرید ریز صیفی جات به معنی خرید در حجم کم است. وقتی که محصولی برداشت می شود حجم بسیار آن به شکل عمده به واسطه‌ها فروخته می‌شود و سپس واسطه‌ها آن را به صورت جزیی به مصرف کنندگان نهایی می‌فروشند.

خرید عمده صیفی جات

سایر مزایای خرید عمده صیفی جات به صورت اینترنتی

امکان مقایسه راحت‌تر قیمت‌ها در خرید اینترنتی در بازه زمانی کوتاه

 پرداخت ایمن و سریع قیمت محصول و بهرمندی از تخفیفات در خرید آنلاین

  صرفه جویی در زمان با ارسال محصول توسط پیک 

 افزایش توان خرید در خرید آنلاین

 محدود نبودن به زمان و مکان خاص در خرید اینترنتی

 پرهیز از ولخرجی و خریدهای جانبی و غیرضروری در خرید آنلاین

 انتخاب یک محصول

انتخاب محصول برای خرید احتمالا یا براساس نیاز است و یا صرفا براساس علاقه است.

گوناگونی محصولاتی که در خرید آنلاین دراختیار مصرف کننده قرار می گیرد نسبت به خرید حضوری بیشتر است. در خرید فیزیکی که خبری از تنوع محصولات نیست باید توان بدنی زیادی را جهت گشت و گذار و پیدا کردن محصول مرغوب و موردنیاز خود صرف کنید اما در خرید آنلاین بدون نیاز به صرف نیروی بدنی در هر زمان و مکانی محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

در خرید آنلاین می توانید محصول را با سایر محصولات از فروشگاه‌های دیگر مقایسه کنید و نظرات خریداران قبلی را مشاهده نمایید و پس از آگاهی کامل برای خرید تصمیم بگیرید.

اگرچه در خرید فیزیکی شما محصول موردنظر خود را از نزدیک مشاهده و لمس می‌کنید و و به خوبی شاهد همه خصوصیات ظاهری و کیفیت آن هستید. اما با این وجود برخی فروشگاه‌های آنلاین با قرار دادن تصاویر FULL HD و سه بعدی از یک محصول، سعی می‌کنند که امکان واقعی بودن محصول و نیز حس لمس آن را توسط خریدار ایجاد کنند و همچنین برخی فروشگاه‌های آنلاین این امکان را نیز به فهرست اقدامات خود افزوده اند که قابلیت بازگشت و تعویض محصول نیز وجود دارد.

app-bazarrouz

چرا بازار روز ایرانیان؟

بازار روز ایرانیان با عرضه کلیه سبزیجات تازه، جهت رفاه حال مشتریان و امکان خرید اینترنتی آن از طریق اپلیکیشن بازار روی ایرانیان و یا وب سایت فروشگاه و با ارسال رایگان، بر آن است تا که قدمی جدید در مسیر تغذیه جامعه‌ی ایران بردارد.

این مجموعه مستقیما با کنار زدن واسطه‌ها تاسیس شده است. این تیم از اول راه تلاش کرده با بهره‌مندی از نیروهای حرفه‌ای در حوزه‌های مرتبط هم قدمی در زمینه اشتغال زایی بردارد و هم افتخاری در خدمت‌رسانی هر چه بیشتر و بهتر به مصرف کنندگان محترم کسب کند و درآخر مقدمات اعتماد مصرف کنندگان را مهیا کند. امید است که خداوند منان ما را در این مسیر یاری کند.

بازار روز ایرانیان

بازار روز ایرانیان یگی از اولین فروشگاه‌های میوه‌فروشی‌ آنلاین ایران است که با آرمان تنظیم، بهبود و بهینه‌ نمودن تمامی اجزاء زنجیره تولید محصولات کشاورزی روی کار آمده است. در دنیای امروز شیوه پیشرفته در رابطه با مدیریت زنجیره تولید محصولات کشاورزی در دنیا، شیوه  (Contract Farming) است که باعث حذف واسطه‌ها و ارائه بی واسطه محصولات کشاورزی بهداشتی و باکیفیت می شود. بنابراین بازار روز ایرانیان مهم ترین مسئولیت خود را ترویج این شیوه در کشور می‌داند.

app bazarrouz