خرید عمده محصولات ارگانیک از بازار روز ایرانیان

 سفارش دهید

خرید عمده محصولات ارگانیک

یکی از مهم‌ترین مواد خوراکی میوه است، اما بهترین میوه‌ها نوع محصولات ارگانیک آن‌هاست، این روزها کمتر میوه و تره‌باری وجود دارد که انواع محصولات ارگانیک را داشته باشد اما در بازار روز ایرانیان خریده عمده محصولات ارگانیک فراهم شده است.

تغذیه در سلامت بدن نقش موثری دارد بنابراین در خرید مواد غذایی باید دقت و حوصله زیادی به خرج داد. به عبارتی محصولات کشاورزی خوراکی یکی از اجزای جدا نشدنی از برنامه غذایی ما به شمار می آیند از این رو باید خرید محصولات ارگانیک را اولویت قرار دهیم.

انواع میوه و سبزیجات ارگانیگ

 • محصولات ارگانیک فصلی
 • محصولات انباری
 • محصولات ارگانیک گلخانه‌ای

بازار روز ایرانیان فروشگاه آنلاین خرید عمده میوه، سبزیجات، صیفی جات، گل و گیاه و محصولات ارگانیک است. همراه ما باشید.

فروش محصولات ارگانیک

چگونه محصولات ارگانیک و طبیعی را تشخیص دهیم؟

محصولات ارگانیک و طبیعی؛ ظاهر، سایز واقعی، رنگ، ساختار طبیعی و مزه فوق العاده‌ای دارند و از گاز مصنوعی اتیلن برای رسیدن میوه‌ها استفاده نخواهد شد. در اکثر تره بارها، قسمت‌هایی برای محصولات ارگانیک وجود دارد اما بیشتر وقت‌ها فقط یک یا دو قلم میوه در آن بخش وجود دارد و سایر میوه‌هایی که در این میوه تره بارها ارائه می‌شود در حقیقت میوه‌های گلخانه‌ای دستچین شده هستند. میوه‌های غیرارگانیک با اصلاح ژنتیکی اندازه بزرگ‌تر و ظاهر بانشاط‌تر دارند. زمانی که خرید مستقیم از کشاورز داشته باشید خیالتان از طبیعی بودن محصول راحت است.

خواص میوه‌ها و سبزیجات  

چرا خرید عمده محصولات ارگانیک؟

میوه‌ها و محصولات ارگانیک که از لحاظ ژنتیکی اصلاح نشده‌اند، فیبر طبیعی دارند لذا محیط معده را به منظور رشد میکروارگانیسم‌های سودمند در سیستم گوارش آماده می‌کنند و برای هضم غذا فوائد بسیاری دارند. درصورتی که از ارگانیک بودن میوه موردنظر خیال‌مان راحت باشد ارزش غذایی بیشتری نسبت به دیگر میوه‌ها دارند و بهترند.

میوه ارگانیک میوه‌ای است که از سه سال پیش در تولید آن هیچ گونه کود و فراورده شیمیایی مورد استفاده قرار نگرفته باشد و از لحاظ ژنتیکی دستکاری نشده باشد و از سموم و آفت کش در رشد آن استفاده نشده است.

زمان صحیح مصرف محصولات ارگانیک

مصرف میوه و سبزیجات ارگانیک بسیار مهم است اما باید از نحوه مصرف و زمان مناسب برای مصرف میوه‌ها و سبزیجات طبیعی و ارگانیک مطلع باشید برای مثال نباید بعد از غذا میوه بخورید، فرض کنید مقداری غذا خورده‌اید و بعد یک تکه میوه میل کرده‌اید، آن میوه آماده است که به طور مستقیم به معده شما رفته اما غذای میل شده پیش از میوه از ورود مستقیم آن به معده پیشگیری می‌کند.
در این فاصله غذا نیز به علت تماس با میوه، تخمیر و اسیدی می‌شود.

در ادامه‌ی این مقاله از بازار روز ایرانیان تصمیم داریم تا فرایند خرید عمده محصولات ارگانیک را شرح دهیم.

تفاوت خرید عمده محصولات ارگانیک با خرید خرد آن‌ها

در ادامه تفاوت‌های اصلی بین خرید عمده و خرید ریز را شرح می‌دهیم:

 • عمده فروشی یعنی فروش محصول در حجم بالا و قیمت پایین. فعالیت‌هایی که محصولات را به مصرف کنندگان نهایی در حجم کم می‌فروشند، خرده فروشان هستند.
 • عمده فروشی پیوند میان تولید کننده و خرده فروش است اما خرده فروش پیوند بین خرده فروش و مصرف کنندگان است.
 • میان نرخ خرده فروشی و عمده فروشی محصول منحصر به فرد تفاوت‌های بسیاری وجود دارد اما به طور معمول قیمت خرده فروشی بیشتر از نرخ عمده فروشی است.
 • در عمده فروشی نسبت به خرده فروشی به هنر فروش نیاز نیست.
 • میزان فعالیت‌های عمده فروشی به مراتب بیشتر از خرده فروشی است و عمده فروش به سرمایه بیشتری احتیاج دارد.
 • در خرده فروشی صاحب تره بار در انتخاب محصولات اختیار کامل دارد اما این امتیاز برای فروشان به علت خرید عمده وجود ندارد.
 • یکی از پارامترهای مهم در خرده فروشی فضای کسب و کار می‌باشد اما در عمده فروشی چنین فاکتوری در درجه اهمیت پایینی قرار دارد.
 • در عمده فروشی به تبلیغات نیاز نیست، اما خرده فروشی جهت جلب توجه مشتری شدیدا به این فاکتور نیاز دارد.
صیفی جات ارگانیک

گروه صیفی جات ارگانیک

میوه‌های ارگانیک

گروه میوه‌های ارگانیک

سبزیجات ارگانیک

گروه سبزیجات ارگانیک

محصولات لبنی ارگانیک

گروه محصولات لبنی ارگانیک

بذرهای کشاورزی ارگانیک

گروه بذرهای کشاورزی ارگانیک

محصولات پروتئینی ارگانیک

گروه پروتئین‌های ارگانیک

خرید عمده محصولات ارگانیک به صورت حضوری

در کشورهای پیشرفته اولویت مردم خرید آنلاین است و این روش خرید به خوبی جا افتاده است. اما در ایران با وجود اینکه اکثر مردم خریدهای خود را اینترنتی انجام می‌دهند، اما هنوز کسانی هستند که به خرید اینترنتی اعتقاد ندارند و خرید حضوری را می‌پسندند.

واقعا دلیل اینکه این افراد که تعداد آن‌ها کم نیست، به صورت حضوری خرید می‌کنند چیست؟ البته از آن‌جایی که در کشور ما بیشترین استفاده از اینترنت در شبکه‌های اجتماعی است چندان جای تعجب نیست که خرید حضوری اولویت باشد و مردم ترجیح دهند بعد از اطمینان از سالم بودن محصول برای خرید اقدام کنند.

اما واقعا چرا اکثر هموطنان ما هنوز خرید آنلاین را بهترین پیشنهاد نمی‌دانند اما در کشورهای توسعه‌یافته همه از خرید آنلاین استقبال می‌کنند؟

زیرا هنوز نظارت کافی در ایران وجود ندارد و مردم نمی‌خواهند با ریسک خرید کنند و محصولی بی‌کیفیت نصیب آن‌ها شود. پس اینجا باید فروشگاه‌های آنلاین و کسب و کارهای اینترنتی اطمینان و اعتماد مصرف کننده را جلب کنند.

مطمئن نبود از ارگانیک و سالم بودن محصول

در ایران هنوز عدم اعتماد به فروشگاه‌های آنلاین محصولات ارگانیک وجود دارد. اکثرا بر این باورند اگر از فروشگاه اینترنتی خرید کنند محصولی نامرغوب تحویل می‌گیرند و همین موضوع سبب می‌شود خرید سنتی را به خرید آنلاین ترجیح دهند. اگرچه گاهی اوقات در خرید اینترنتی با چنین بحران‌هایی روبرو می‌شویم، اما نباید انکار کرد که برخی اوقات در خرید سنتی نیز با این مشکل مواجهیم و محصول خراب دریافت می‌کنیم. البته این مسئولیت برعهده فروشگاه‌های اینترنتی است که با فروش محصولات مرغوب، اطمینان کاربران بدست آورند و برای خود اعتبار کسب کنند؛ همان طور که اکثر از مغازه های فیزیکی این مسیر را طی کرده‌اند.

بررسی محصول ارگانیک و سالم

زمانی که محصول را حضوری می‌خریم، فروشنده محصول را به ما نشان و حق انتخاب می‌دهد، بنابراین با اطمینان از سالم وتازه بودن محصول را می‌خریم. در این حالت اگر محصول خراب باشد، فورا تعویض می‌شود یا کاربر بدون پرداخت هزینه‌ای از خرید آن منصرف می‌شود. شاید این افراد نمی‌دانند که فروشگاه‌های اینترنتی نیز به کاربران زمان می‌دهند و اگر محصولی باب دل کاربر نبود، کاربر می‌تواند آن را پس دهد و پول خود را بگیرد که این فرایند در زمینه مواد خوراکی اصلا زمان بر نیست. شاید عدم اطمینان افراد به پس دادن پول آن‌ها نیز مزید بر علت است و برخی بر این باورند که در صورت دریافت محصول خراب، امکان پس دادن آن وجود ندارد.

ارسال زمان‌بر

خرید از فروشگاه ‌های اینترنتی محصولات ارگانیک به طور معمول تایم طولانی‌تری در مقایسه با خرید حضوری احتیاج دارد؛ در حقیقت خرید سنتی با تحویل محصول همزمان است و خرید اینترنتی معمولا چند روز طول می‌کشد اما باید بدانید این مسئله برای خرید آنلاین میوه صدق نمی‌کند و در نهایت بعد از دو ساعت محصول خود را در محل موردنظر تحویل خواهید گرفت.

خرید عمده میوه

 قیمت مناسب محصولات ارگانیک

امروزه فروشگاه‌‌های اینترنتی با جشنواره‌های متفاوت و شکستن نرخ ها در مناسبت های مختلف سعی دارند محصولات را با قیمت مناسب به کاربران ارائه دهند.

تنوع در نحوه پرداخت

در خرید از فروشگاه‌های اینترنتی پرداخت ایمن در اختیار شما قرار می گیرد. می توانید مبلغ را درب منزل پرداخت کنید و یا به صورت آنلاین مبلغ را واریز نمایید.

در مجموع اکثر فروشگاه‌ های آنلاین مانند بازار روز ایرانیان نیز همه سعی خود را می کنند تا با ارائه محصولات ارگانیک و سالم، با قیمت مناسب و تحویل فوری اعتماد کاربران جذب کنند. با خرید عمده از بازار روز بهترین محصولات به شما تحویل داده می شود. محیط درحال  پیشرفت فروشگاه‌ های اینترنتی و خرید اینترنتی نیز از توجه مردم به خرید آنلاین را افزایش داده است و جای امیدواری است که نسل پیش رو به فعال شدن این قسمت کمک شایانی کند.

خرید عمده محصولات ارگانیک به صورت آنلاین و مزایای آن

امروزه فروشگاه‌‌های اینترنتی بسیاری را می‌شناسیم که خرید لوازم مختلف را، از لوازم دیجیتال گرفته تا وسایل خانه یا حتی لوازم شخصی، برای ما آسان نموده است. فقط لازم است به وبسایت یا برنامه آن‌ها رفته و با چند کلیک محصول مورد نیاز خود را انتخاب نماییم. اما خرید عمده محصولات ارگانیک از بازار روز چه مزایایی دارد؟

بررسی و مقایسه راحت انواع محصولات

زمانی که برای خرید به فروشگاه محصولات ارگانیک می‌رویم، معمولا به جز محصول دلخواه، فروشنده محصولات دیگری نیز توصیه می‌کند که می‌توانیم آنها را از نزدیک دیده مورد قیاس قرار دهیم. اگرچه اغلب فروشگاه‌های اینترنتی مانند بازار روز ایرانیان نیز محصولات پرطرفدار مشابه را به کاربران پیشنهاد می‌دهند و به آسانی می ‌توان خصوصیات آن‌ها را با هم مورد مقایسه قرار داد.

app-bazarrouz

چرا بازار روز ایرانیان؟

بازار روز ایرانیان با عرضه کلیه سبزیجات تازه، جهت رفاه حال مشتریان و امکان خرید اینترنتی آن از طریق اپلیکیشن بازار روی ایرانیان و یا وب سایت فروشگاه و با ارسال رایگان، برآن است تا که قدمی جدید در مسیر تغذیه جامعه ی ایران بردارد .

این مجموعه مستقیما با کنار زدن واسطه‌ها تاسیس شده است. این تیم از اول راه تلاش کرده با بهره‌مندی از نیروهای حرفه‌ای در حوزه‌های مرتبط هم قدمی در زمینه اشتغال زایی بردارد و هم افتخاری در خدمت‌رسانی هر چه بیشتر و بهتر به مصرف کنندگان محترم کسب کند و درآخر مقدمات اعتماد مصرف کنندگان را مهیا کند. امید است که خداوند منان ما را در این مسیر یاری کند.

بازار روز ایرانیان

بازار روز ایرانیان یگی از اولین فروشگاه‌های میوه‌فروشی‌ آنلاین ایران است که با آرمان تنظیم، بهبود و بهینه‌ نمودن تمامی اجزاء زنجیره تولید محصولات کشاورزی روی کار آمده است. در دنیای امروز شیوه پیشرفته در رابطه با مدیریت زنجیره تولید محصولات کشاورزی در دنیا، شیوه  (Contract Farming) است که باعث حذف واسطه‌ها و ارائه بی واسطه محصولات کشاورزی بهداشتی و باکیفیت می شود. بنابراین بازار روز ایرانیان مهم ترین مسئولیت خود را ترویج این شیوه در کشور می‌داند.

app bazarrouz