عرضه بی‌واسطه محصولات کشاورزی

آیا می‌دانید منظور از عرضه بی‌واسطه محصولات کشاورزی چیست؟ محصولات کشاورزی از دسته محصولاتی هستند که مصرف سرانه آن در کل کشور روبه رشد است. به طور متوسط وقتی که محصولات کشاورزی به دست مصرف کنندگان نهایی می‌رسد، از دست هفت واسطه می‌گذرد که در صورتی که هر یک بخواهند بیست درصد سود کنند، نرخ محصولی که به دست مصرف کننده می‌رسد بیش از دو برابر قیمت واقعی است. در عرضه بی‌واسطه محصولات کشاوری این مبلغ می‌تواند میان کشاورز و مصرف کننده نهایی سرشکن شود. در عرضه بی‌واسطه محصولات کشاورزی مشتری محصول را با نرخ پایین‌تری تهیه می‌کند و کشاورز نیز به سود بالایی می‌رسد.

عرضه بی‌واسطه محصولات کشاورزی

اگر بخواهیم کشاورز زحمت کش از ارائه محصولات خود سود بیشتری داشته باشد و همچنین مصرف کننده نیز مجبور به پرداخت قیمت گزافی نباشد باید عرضه بی‌واسطه محصولات کشاورزی را گسترش دهیم. در کلیه سرزمین‌های توسعه یافته نیز اینترنت و فروشگاه آنلاین به کمک کشاورزان زحمت کش آمده تا قادر باشند محصولات خود را به صورت مستقیم و بی‌واسطه به دست مشتریان برسانند.

همچنین در کشور ما چندین سال است که در این حوزه تلاش‌ها و کارهایی صورت گرفته است. اگرچه نمی‌توان به صورت کامل دلال و واسطه را حذف کرده و همواره در این بازار نقش دارند اما مسئله جایی پیش می‌آید که برخی از این دلال‌ها در این چرخه هیچ ارزش افزوده ایی به وجود نمی‌آورند و صرفا سبب افزایش نرخ‌ها می‌شوند.

عرضه بی واسطه محصولات کشاورزی

پخش عمده انواع محصولات کشاورزی

بازار محصولات ارگانیک یکی از توزیع کنندگان قابل اطمینان در حوزه پخش عمده انواع محصولات کشاورزی است. پخش عمده محصولات کشاورزی در این مرکز به صورت عمده و دسته بندی شده انجام می‌شود و با نرخی پایین‌تر از نرخ بازار در اختیار فروشندگان و مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

بازار روز ایرانیان استارتاپی می‌باشد، که با همین هدف فعالیت خود را آغاز کرده است تا بتواند عرضه بی‌واسطه محصولات کشاورزی را به وسیله پلتفرم خود گسترش دهد.

امیدواریم که در این وضعیت و شرایط بحرانی موفق شویم کشاورزان را به استفاده از روش‌های مدرن کشاورزی و بازاریابی ترغیب کنیم تا بتوانند محصولاتشان را مستقیم و بدون واسطه معامله کنند.

قیمت خرید مستقیم محصولات کشاورزی

آیا در جریان هستید که در بازار محصولات ارگانیک قیمت خرید مستقیم و خرید عمده محصولات کشاورزی از سایر مراکز ارزانتر است؟

در این مجموعه آنلاین توزیع کلیه محصولات کشاورزی مانند سبزیجات، صیفی جات و میوه‌ها مستقیم از کشاورزان انجام می‌شود. توزیع مستقیم محصولات کشاورزی باعث شده تا خریداران قادر باشند محصول را با نرخ مناسب‌تر و به صرفه‌تری تهیه کنند.

در بازار روز ایرانیان توسط خود کشاورزان قیمت گذاری محصولات انجام شده و مبالغ آن‌ها مستقیم به کشاورزان داده می‌شود و کارمزد کمی نیز در اختیار فروشگاه بازار روز ایرانیان قرار می‌گیرد.

عرضه بی واسطه محصولات کشاورزی

اطمینان از سطح کیفی محصول

مسلم است که خریداران عمده محصولات کشاورزی در این مرکز آنلاین بازار روز ایرانیان این امکان را دارند تا محصول را اینترنتی خریداری کنند. از طرفی خریداران پیش از خرید عمده محصولات کشاورزی از این فروشگاه اینترنتی، می‌توانند محصول را به عنوان نمونه و تایید کیفیت دریافت کنند.

بازار روز ایرانیان

پخش عمده محصولات کشاورزی در این مرکز فروش اینترنتی به صورت مستقیم از کشاورز به مصرف کنندگان انجام می‌شود. در واقع در این مرکز می‌توانید انواع محصولات کشاورزی را هم به صورت فله و هم به صورت بسته بندی شده سفارش دهید و در محل موردنظر خود در استان تهران با قیمت دست اول تحویل بگیرید.

بنابراین در این مرکز پخش محصولات کشاورزی سفارشات به صورت آنلاین بوده و این امکان برای خریداران فراهم است تا در کلیه نقاط کشور قادر باشند محصول را در حجم بالا سفارش دهند.

ما در بازار روز ایرانیان با نگاه دقیق به پتانسیل‌های کشاورزی ایران، اعتقاد داریم که می‌توانیم تهدید‌های تولید در حوزه کشاورزی را با برقراری ارتباط مستقیم میان خریداران و فروشندگان را کاهش داده و کشاورزی را برای همه فعالین آن پر سود‌تر کنیم.

لازم است بدانید که این فروشگاه اینترنتی بازار روز ایرانیان با نماد اعتماد الکترونیکی کاملا ثبت و تایید شده است و خریداران و بازرگانان میتوانند با اطمینان کامل خرید خود را ثبت کنند.

به منظور سفارش خرید ریز و خرید عمده انواع محصولات کشاورزی و استعلام قیمت روز انواع محصولات، می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

اشتراک مطلب در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *