خرید مستقیم از کشاورز در بازار روز ایرانیان

 سفارش دهید

خرید مستقیم از کشاورز

منطقه‌های مختلف و زمین‌های حاصلخیز و هوای پربارشی دارند باعث شده که بشر به فکر کشاورزی باشد و از این زمین ها بهره برداری کند و بهترین محصولات خوراکی را ارائه دهد، به این ترتیب خرید مستقیم از کشاورز فراهم شده است. به علت بارندگی زیاد در مناطق شمالی کشور، پرورش سبزیجات و برنج در سطح گسترده انجام می‌شود اما در منطقه‌های خشک این محصولات کشت و زراعت نمی‌شود. میوه‌‌ها، ساقه‌ها و البته همه بخش‌های گیاهان خوراکی، در برنامه غذایی و خوراک‌های اصلی بشر نقش موثری دارند، انجام امور کشاورزی و باغ‌داری به منظور تأمین نیازهای اصلی انسان، امری کم‌خطر و سودمند به شمار می‌آید.

بازار روز ایرانیان فروشگاه آنلاین خرید عمده میوه، سبزیجات، صیفی جات، گل و گیاه و محصولات ارگانیک است. همراه ما باشید.

فروش محصولات ارگانیک

سایر خواص خرید مستقیم از کشاورز و محصولات ارگانیک

  • پیشگیری از سرطان
  • پیشگیری از مشکلات قلبی و عروقی
  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • حفظ محیط زیست (کاهش آلودگی و کاهش فرسایش خاک)
  • حفظ سلامت جامعه
خواص میوه‌ها و سبزیجات  

خواص مصرف محصولات کشاورزی سالم

خواص دارویی میوه، سبزیجات و محصولات کشاورزی سالم بسیار زیاد است و این موضوع خیلی زود برای انسان‌های اولیه آشکار شد و این نیز مزید بر آن شد که بشر برای کشت و زراعت بیشتر تلاش کند و انواع محصولات ارگانیک را تولید کند. کشاورزی و مزرعه‌داری با ارتقا صنعت و توسعه فناوری بی‌تغییر نماند و ابزارها و شیوه‌های مدرن کشاورزی به سرعت سبب ارتقا بهره‌وری و بهبود اوضاع صنعت کشاورزی در دنیا شدند.

اصلی‌ترین تفاوت محصولات کشاورزی سالم و ارگانیک با محصولات مرسوم استفاده نکردن از مواد شیمیایی در تولید و پرورش است؛ موادی که در طولانی مدت بیماری‌های مختلفی را ایجاد می‌کنند. محصولات کشاورزی سالم سلامت فردی را حفظ می‌کنند چرا که تازه‌اند و مزه طبیعی خود را دارند و املاح، ویتامین‌ها و مواد معدنی آن‌ها در اثر ترکیبات شیمیایی از بین نرفته است.

خرید مستقیم از کشاورز و تجارت آن محصولات

خرید و فروش محصولات کشاورزی سالم به فاکتورهایی برای پخش محصولات بین مردم نیاز دارد. بازار های اولیه میوه و تره‌بار، تره بارها و فروشگاه‌های محصولات خوراکی پارامترهای مهمی در صنعت و خرید و فروش میوه و سبزیجات به شمار می‌آیند.

اگرچه که هماهنگی و مدیریت نرخ ارائه فراورده‌های کشاورزی و سود بدست آمده از این تجارت برای کشاورزان در زمان‌هایی دچار نوسان و بی‌انصافی خواهد شد اما از سال‌های پیش تا بحال این فعالیت‌ها نقاطی مهم برای دسترسی مصرف‌کننده به محصولات کشاورزی بوده و هستند.

علاوه بر این، کسب و کار بسته‌ بندی و ارائه محصولات نیز توسعه یافته‌اند و پیشرفت‌‌های اساسی را در فعالیت‌های میوه و سبزیجات به وجود آورده اند. همچنین با توسعه فناوری، افزایش استفاده از موبایل و اینترنت و به جود آمدن فعالیت‌های اینترنتی، تجارت میوه و سبزیجات نیز هم قدم با سایر صنایع به محیط اینترنت و دیجیتال قدم گذاشتند.

مزایای خرید مستقیم از کشاورز به صورت آنلاین

1.ذخیره زمان

برای خرید حضوری به ویژه در شهرهای بزرگ باید وقت زیادی داشته باشید که حاضر شوید به محل خرید رفته، زمانی را برای انتخاب و خرید گذاشته و بعد از خرید از فروشگاه به خانه برگردید که قطعا وقت زیادی از شما را هدر می‌دهد، حال اگر خیابان‌ها شلوغ باشد این زمان دوبرابر می‌شود.

صرف زمان چند ساعته برای خرید میوه و سبزیجات عاقلانه نیست به همین خاطر فروشگاه‌های آنلاین روی کار آمده‌اند با خرید محصولات ارگانیک به صورت اینترنتی زمان ذخیره شده را می‌توانید در کنار خانواده خود سپری کنید یا حتی امور مهم خود را انجام دهید.
در حقیقت با خرید آنلاین میوه و سبزیجات کلیه مراحل بالا را رد می‌کنید و کار شما برای خرید محصولات کشاورزی سالم در چند کلیک تمام می‌شود.

خرید مستقیم صیفی جات از کشاورز

خرید مستقیم صیفی جات از کشاورز

خرید مستقیم میوه از کشاورز

خرید مستقیم میوه از کشاورز

خرید مستقیم سبزیجات از کشاورز

خرید مستقیم سبزیجات از کشاورز

خرید مستقیم از کشاورز

خرید مستقیم از کشاورز

خرید مستقیم گل و گیاه از کشاورز

خرید مستقیم گل و گیاه از کشاورز

خرید مستقیم محصولات ارگانیگ از کشاورز

خرید مستقیم محصولات ارگانیگ از کشاورز

2.خرید محصولات ارگانیک

شاید از این موضوع بی‌خبر باشید اما محصولاتی که در فروشگاه‌های نزدیک شما فروخته می‌شوند تازه و ارگانیک نیستند. در بیشتر موارد فروشندگان به جای خرید مستقیم از کشاورز، محصولات را در حجم زیاد از انبارها و سردخانه‌ها می‌خرند.

این محصولات برای دراز مدت انبار می‌شوند که سبب می‌شود شادابی و تازگی اولیه را نداشته باشند.
اما فروشگاه آنلاین بازار روز ایرانیان را محصولات کشاورزی سالم و با کیفیت را مستقیم از کشاورزان تهیه می‌کند. درضمن از شیوه‌های کنترل کیفیت جهت بسته‌بندی و ارائه محصولات ارگانیک استفاده می‌کند.

3.تحویل محصول درب منزل

مزیت دریافت سفارش در محل موردنظر صرفا صرفه‌جویی در زمان نیست.
خستگی یکی از مواردی است که شاید فرد از بیرون رفتن و خرید از مغازه‌ها پشیمان شود. گرفتاری‌های زندگی امروزی سبب می‌شود افراد از امور روزمره دل‌زده شوند اما این فشار زندگی دلیل بر این نیست که از نیازهای روزانه خود بگذرید به ویژه که مصرف محصولات کشاورزی سالم به صورت روزمره برای سلامتی بدن پیشنهاد شده است.

اینجاست که خرید اینترنتی میوه و سبزیجات و دریافت درب منزل، کاربردی بودن خود را نشان می‌دهد.

اما واقعا چرا اکثر هموطنان ما هنوز خرید آنلاین را بهترین پیشنهاد نمی‌دانند اما در کشورهای توسعه‌یافته همه از خرید آنلاین استقبال می‌کنند؟

زیرا هنوز نظارت کافی در ایران وجود ندارد و مردم نمی‌خواهند با ریسک خرید کنند و محصولی بی‌کیفیت نصیب آن‌ها شود. پس اینجا باید فروشگاه‌های آنلاین و کسب و کارهای اینترنتی اطمینان و اعتماد مصرف کننده را جلب کنند.

5.قیمت مناسب

در خرید آنلاین می‌توان به راحتی قیمت‌ها را در چندین فروشگاه مقایسه کرد. هر فردی می‌خواهد محصول موردنیاز خود را با کیفیت خوب و قیمت مناسب خریداری کند. فروشگاه‌های اینترنتی معمولا در مقایسه با فروشگاه‌های محلی قیمت ارزان‌تری دارند زیرا واسطه‌ها حذف شده و گویا خرید مستقیم از کشاورز انجام شده است.
از طرفی مقایسه تعرفه‌ها و گزینش ارزان‌ترین محصولات راحت تر می‌شود، شما به آسانی می‌توانید نرخ فروشگاه‌های متفاوت را با هم مورد مقایسه قرار دهید و در آخر یکی را برای خرید انتخاب نمایید.

اکثر فروشگاه‌های اینترنتی تخفیف‌های مناسبتی قرار می‌دهند تا اینگونه نیز تا حدودی در هزینه‌ها صرفه جویی کنند.
ارسال رایگان روش دیگر برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها است که در بازار روز ایرانیان وجود دارد.

مزایایخرید آنلاین محصولات کشاورزی سالم به موارد گفته شده خلاصه نمی‌شود و برای نمونه تنوع در پرداخت نیز یکی از مزایای خرید آنلاین است.

4.تحویل سریع

بعضی از سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی در تحویل سفارش عملکرد خوبی ندارند. تحویل سریع یکی از مزایای خرید میوه اینترنتی می‌باشد، البته اگر از یک فروشگاه قابل اطمینان و مشتری مدار خرید نمایید.
تحویل سریع سفارش در مواقعی که عجله دارید می‌تواند یکی از تجربیات لذت‌بخش خرید را برای شما به ارمغان آورد.

فروشگاه بازار روز ایرانیان

خریداران میوه برای خرید عمده میوه قادراند با فروشگاه در ارتباط باشند و محصولات مورد نیاز خود را در هر حجمی با نرخ بسیار مناسب به دلیل خرید مستقیم از کشاورز تهیه کنند. خرید میوه از بازار روز ایرانیان به راحتی انجام می شود. شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن بازار روز ایرانیان سفارش خود را ثبت کنید.

محصولات در این مجموعه در درجه بندی‌های متفاوت بوده و بسته به نیازتان می‌توانید انتخاب و خرید کنید.
کارشناسان ما همه روزه در تمام ساعت روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

محصولات رایج که در بازار روز ایرانیان ارائه می‌شوند:

در بازار روز ایرانیان و اپلیکیشن این مجموعه، انواع و اقسام میوه‌ها، سبزیجات و صیفی جات برای خرید وجود دارند که همه آن‌ها بی واسطه و خرید مستقیم از کشاورز است.
مزایای فروش بی واسطه میوه و سبزیجات مزایای زیادی دارد از جمله: ارائه نرخ بسیار مناسب و دست اول، بسته‌بندی مناسب، کیفیت خوب و محصولات روز است.

شما در وبسایت بازار روز ایرانیان، محصولات مورد نیاز خود را به آسانی سفارش دهید و قیمت آن را به صورت اینترنتی و یا در هنگام تحویل پرداخت کنید. امروزه فروش میوه آنلاین در تهران و اکثر شهر های بزرگ انجام می‌شود و امیدواریم به سرعت امکان خرید میوه آنلاین در دیگر نقاط ایران را برای هموطنان بزرگوارمان امکان‌پذیر کنیم.

app-bazarrouz

چرا بازار روز ایرانیان؟

بازار روز ایرانیان با عرضه کلیه سبزیجات تازه، جهت رفاه حال مشتریان و امکان خرید اینترنتی آن از طریق اپلیکیشن بازار روی ایرانیان و یا وب سایت فروشگاه و با ارسال رایگان، برآن است تا که قدمی جدید در مسیر تغذیه جامعه ی ایران بردارد .

این مجموعه مستقیما با کنار زدن واسطه‌ها تاسیس شده است. این تیم از اول راه تلاش کرده با بهره‌مندی از نیروهای حرفه‌ای در حوزه‌های مرتبط هم قدمی در زمینه اشتغال زایی بردارد و هم افتخاری در خدمت‌رسانی هر چه بیشتر و بهتر به مصرف کنندگان محترم کسب کند و درآخر مقدمات اعتماد مصرف کنندگان را مهیا کند. امید است که خداوند منان ما را در این مسیر یاری کند.

بازار روز ایرانیان

بازار روز ایرانیان یگی از اولین فروشگاه‌های میوه‌فروشی‌ آنلاین ایران است که با آرمان تنظیم، بهبود و بهینه‌ نمودن تمامی اجزاء زنجیره تولید محصولات کشاورزی روی کار آمده است. در دنیای امروز شیوه پیشرفته در رابطه با مدیریت زنجیره تولید محصولات کشاورزی در دنیا، شیوه  (Contract Farming) است که باعث حذف واسطه‌ها و ارائه بی واسطه محصولات کشاورزی بهداشتی و باکیفیت می شود. بنابراین بازار روز ایرانیان مهم ترین مسئولیت خود را ترویج این شیوه در کشور می‌داند.

app bazarrouz