View more
خرید مستقیم میوه از کشاورز

خرید مستقیم میوه از کشاورز

محصولات کشاورزی غیرطبیعی به طور معمول میوه و محصولاتی می باشند که به روش عادی که ما توقع داریم پرورش داده نمی شوند. اکثر آن ها احتمال دارد از نظر ژنتیکی تغییر داده شده و در پرورش آن ها کود و آفت کش ها مورد استفاده قرار گیرند. اکثر مواد خوراکی که در میوه تره بار ها می بینید غیر طبیعی هستند. به منظور اطمینان از مصرف میوه ارگانیک خرید مستقیم میوه از کشاورز را اولویت خود قرار دهید.

به منظور سلامتی و تندرستی باید از میوه و سبزیجات استفاده نماییم. از طرفی، می توان از میوه به عنوان یک میان‌وعده‌ ی  خوب استفاده نمود که هم حال خوبی برای ما به ارمغان می آورد و هم می تواند اوقات خوبی برای ما رقم بزند.

اما قطعا شما امور مهم تر از خرید مستقیم میوه از کشاورز دارید به خصوص در کلان شهر های شلوغی مثل تهران !!!

بنابراین چرا با این همه گرفتاری و  کار مهم تر باید سراغ امور پیش پا افتاده بروید؟!
از این پس خرید مستقیم میوه از کشاورز را به بازار روز ایرانیان بسپارید.

خرید بی واسطه میوه ارگانیک

محصولات طبیعی به روش  های کشت و پرورش اشاره می کند که طبق استاندارد های ارائه شده هر سرزمینی یا منطقه جهانی، سلامت زنجیره میوه بیولوژیکی و بهبود عملکرد زیست شناسی خاک را در روش کار خود می گنجانند. در حقیقت در این حوزه مقررات و بخش نامه هایی معین شده که حداقل سطح آفت کش ها و مواد شیمیایی موجود در محصولات طبیعی کشاورزی را معین می کند که به طور معمول کمتر از محصولات غیرطبیعی آن ها می باشد.

تفاوت  محصولات کشاورزی ارگانیک و غیرارگانیک

براساس تفاوت بسیار بین انواع میوه و سبزیجات دو گروه ارگانیک و غیرارگانیک، به طور معمول به نوع و میزان آفت کش و کودهای شیمیایی که در پرورش آن ها مورد استفاده قرار می گیرد وابسته است. پرورش محصولات غیرارگانیک می تواند باعث حذف برخی از املاح معدنی، ویتامین  ها و خواص طبیعی موجود در آن ها شود. در حقیقت این موضوع باعث ترغیب مردم به خرید مستقیم میوه از کشاورز و مصرف محصولات ارگانیک می شود. مزه میوه  های طبیعی نسبت به محصولات غیرطبیعی خوشمزه تر است.

فروشگاه آنلاین خرید مستقیم میوه از کشاورز

فروشگاه آنلاین بازار روز ایرانیان،  یک مرکز پخش محصولات کشاورزی آنلاین می باشد ک در حوزه توزیع و فروش این محصولات به صورت مستقیم و بدون واسطه فعالیت دارد.

به بازار روز ایرانیان خوش آمدید…

فروشگاه آنلاین بازار روز ایرانیان تصمیم دارد با استفاده از جهان مجازی محصولات میوه و صیفی جات ارگانیک مورد احتیاج شما را به آسانی با صرف زمان و هزینه اندک و کیفیت بالا به دستتان برساند.

مرکز بازار روز ایرانیان فروشگاه بزرگ ارائه و توزیع محصولات در حجم ریز و عمده در تهران می باشد تا سفارش خود را در محل مورد نظر دریافت کنید.
اهمیت ندارد در چه زمانی و مکانی هستید، مهم این است که هر محصولی که نیاز داشته باشید به صورت تازه در تهران تحویل بگیرید، با بازار روز ایرانیان در کوتاه ترین بازه زمانی ممکن می توانید محصول طبیعی خودتان را سفارش دهید و در  هر مکانی که هستید تحویل بگیرید. در بازار روز ایرانیان می توانید با انواع محصولات کاملا ارگانیک و کمیاب ترین محصولات کشاورزی در تهران آشنا شوید و لذت خرید بی واسطه را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *