View more
چرا خرید مستقیم از کشاورز ارزان است؟

چرا خرید مستقیم از کشاورز ارزان است؟

وجود میوه و تره بار، سبزیجات و صیفی جات در سبد غذایی بسیار حائز اهمیت است به همین خاطر خرید و فروش این محصولات کشاورزی در هر حجمی در کل دنیا بسیار رایج می باشد. طبق اطلاعات جمع آوری شده، برای حفظ سلامتی بدن توصیه می شود مصرف منظم میوه و تره بار ارگانیک را جدی بگیرید.

همانطور که می دانید با خرید مستقیم محصولات کشاورزی، علاوه براینکه با قیمت ارزان و دست اول این محصولات را به دست می آورید، اطمینان شما از ارگانیک بودن محصولات خریداری شده بیشتر است. اما شاید برای شما سوال باشد که چرا خرید مستقیم از کشاورز ارزان است؟ در این مقاله از بازار روز ایرانیان با پاسخ به این سوال همراه شما هستیم.

فواید مصرف محصولات کشاورزی خوراکی

محصولات کشاورزی اعم از میوه ها، سبزیجات و صیفی جات به روش های مختلفی مورد مصرف قرار می گیرند. برای مثال میوه ها غالبا به صورت خام با پوست یا بدون پوست مورد استفاده قرار می گیرند و سبزیجات و صیفی جات به صورت خام و پخته استفاده می شوند. با توجه به اینکه محصولات کشاورزی به وسیله مهندسی کشاورزی یا از روش های مصنوعی به عمل آمده باشد به آن ها محصولات پرورشی، گلخانه ‌ای یا ارگانیک می گویند.

زمانی که بیماری یا کسالتی بروز می دهد ابتدا سراغ مصرف دارو های شیمیایی می رویم اما این دارو ها برای بدن ضرر دارند و مشکلاتی ایجاد می کنند. شما می توانید با مصرف محصولات کشاورزی ارگانیک از بروز این بیماری ها پیشگیری کنید و حتی آن ها را درمان نمایید.

برای مثال پرتقال طبیعی که سرشار از ویتامین c است از بروز سرماخوردگی پیشگیری می کند و تاثیرات بسیاری دارد یا طالبی از ابتلا به مروارید پیشگیری می کند. افزون بر این، میوه تره بار طبیعی عوارض جانبی ندارد و همچنین سطح هزینه پیشگیری و درمان با میوه و صیفی جات در مقایسه با سایر درمان ها بسیار ناچیز است.

چرا خرید مستقیم از کشاورز ارزان است؟

خرید از کشاورز و تولید کننده در کشور ما به طور معمول ماهیت واسطه ای می باشد و این مسئله منجر می شود که محصول تولیدی از باغ دار با نرخ پایین تری تهیه شود و از طرف دیگر همان محصول با قیمت بالاتر به دست مصرف کننده برسد. این مسئله باعث می شود کشاورزان سود کمتری دریافت کنند و ضعیف تر شوند و از طرفی مشتریان قیمت گزافی بابت آن ها پرداخت می کنند و سود بیشتر این معامله ها به واسطه ها می رسد.

حتما برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا خرید مستقیم از کشاورز ارزان است؟ در واقع زمانی که شما مستقیما از خود کشاورز سر مزرعه خرید می کنید، قیمتی بابت حمل و نقل، انبار، قبوض خدماتی مغازه و سود واسطه ها نمی دهید و هر آنچه که پرداخت می کنید سود کشاورز است، لذا قیمت دست اول را پرداخت می کنید و برای شما ارزان تمام می شود.

از آنجایی که دسترسی به کشاورزان و خرید مستقیم از کشاورز برای افراد عادی پیچیده است، غالبا عمده فروشان و میوه تره بار ها سراغ خرید عمده مستقیم از کشاورز می روند و سپس به افراد عادی و مصرف کنندگان نهایی با قیمت بالاتر می فروشند اما بازار روز ایرانیان این امکان را فراهم کرده است که با نصب اپلیکیشن این مجموعه و همچنین از طریق وب سایت فروشگاهی آن همه افراد اعم از مشتریان نهایی، عمده فروشان و خرده فروشان نیز بتوانند خرید مستقیم از کشاورز و لذت خرید بی واسطه را تجربه کنند.

زمانی که اینترنت ظهور پیدا کرد، روش تجارت و خرید و فروش معمول تغییر پیدا کرد. توسط کامپیوتر و گوشی هوشمند می توانند مایحتاج خود را خریداری کنند.

شاید با خود بپرسید آیا خرید مستقیم از کشاورز به صورت آنلاین نتیجه خوبی دارد؟ آیا از این طریق می توان محصولات بهتری تهیه نمود؟

در جواب باید گفت با وجود شاغل بودن خانم ها و گرفتاری های بسیار، خرید مستقیم مایحتاج به صورت اینترنتی، موضوعی است که نیاز آن هر روز بیشتر احساس می شود. علاوه بر این اکثر خانم های خانه دار نمی خواهند وقت خود را در صف های طولانی خرید میوه و تره بار صرف کنند. بازار روز ایرانیان، با آسان نمودن امر خرید سبزیجات، در راه ارزشمند دانستن وقت، گام برداشته و این فرصت طلایی را برای خانم های شاغل و خانه دار فراهم نموده است تا بتوانند از زمان خود به بهترین نحو ممکن برای رشد و پیشرفت خود و خانواده استفاده کنند.

بازار روز ایرانیان چه هدفی دارد؟

این مجموعه قصد دارد توسط فضای مجازی محصولات موردنیاز شما را در بالاترین کیفیت به راحتی با صرف زمان و هزینه اندک در محل موردنظر به شما تحویل دهد. آن موضوعی که در این تیم مهم است این است که با ارائه محصول، معامله تمام نمی شود بلکه تازه ما به مشتری متعهد می شویم.

مزایای خرید میوه تره بار از بازار روز ایرانیان

۱. دسترسی آسان به اکثر مخاطبان در همه نقاط تهران

۲. پرداخت امن و سریع در انجام معامله

۳. توسعه کسب و کار به شیوه مقرون به صرفه

۴. عدم احتیاج به علم فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *