View more
مزایای خرید مستقیم از کشاورزان

مزایای خرید مستقیم از کشاورزان

مصرف محصولات کشاورزی خوراکی یکی از مهم ترین اعضای برنامه تغذیه انسان است. محصولات کشاورزی ارگانیک می توانند غذای شما را از یک خوراک عادی به یک غذای سالم  تبدیل کنند؛ علاوه براین که از خواص فراوانی برخوردارند، از وقتی که انسان به خاطر دارد، بیشتر میوه ها از بروز بیماری ها و مشکلات پیشگیری می کنند، به همین خاطر خرید و فروش محصولات طبیعی و تازه به صورت خرده و عمده بسیار رایج است. حال اگر این خرید به صورت مستقیم از کشاورز باشد چه سودی به حال کشاورز و مصرف کننده دارد؟ در این مقاله از بازار روز ایرانیان با شرح مزایای خرید مستقیم از کشاورزان همراه شما خواهیم بود.

پروسه خرید میوه و تره بار در ایران

در کلان شهر های پرجمعیت مانند تهران به منظور تهیه سبزی تازه باید حتما توسط مرکز پخش میوه و تره بار در تهران که معتبر و قابل اطیمنان است، اقدام کرد. امروزه خرید و فروش انواع میوه و تره بار تازه نیز به شیوه های مختلفی انجام می شود:

خرید و فروش حضوری میوه و تره بار به صورت عمده و خرده

خرید و فروش حضوری میوه و تره بار به صورت مستقیم

خرید و فروش آنلاین میوه و تره بار به صورت عمده و خرده

خرید و فروش آنلاین میوه و تره بار به صورت مستقیم

خرید آنلاین از کشاورزان

آیا می دانید امروزه خرید آنلاین از کشاورزان به صورت مستقیم میسر شده است؟ آیا از مزایای خرید مستقیم از کشاورزان به صورت آنلاین آگاه هستید؟ در جریان هستید که با این روش می توان میوه تره بار بهتری تهیه نمود؟
یکی از مواد خوراکی که همیشه سطح نیاز برای آن بالا است، میوه تره بار تازه است که برای تجارت و خرید و فروش آن در بازار مراکز زیادی وجود دارد. این محصولات در ایران سطح کیفی بالایی دارند و توسط مجموعه های معتبر مانند مجموعه بازار روز ایرانیان ارائه می شوند.
معمولا در هر فصل، میوه و تره بار تازه همان فصل در فروشگاه ها دیده می شود و صرف کنندگان با توجه به فصلی که در آن هستند، محصولات را تهیه می کنند اما در مرکز پخش میوه و تره بار در تهران انواع میوه های سال و بهترین میوه ها را می توان به صورت تازه و بسته بندی شده تهیه کرد.

تفاوت خرید مستقیم از کشاورز و غیر مستقیم در چیست؟

اصطلاح خرید مستقیم انواع محصولات از کشاورز در راحت ترین تعریف به معنای حذف واسطه ها و خرید در حجم های مورد نیاز شما با قیمت مناسب می باشد که در این صورت بیشترین سود به خود کشاورز تعلق می گیرد اما خرید غیر مستقیم یعنی شما محصول تولید شده را از تولید کننده تهیه نمی کنید و از طریق واسطه ها، عمده فروشان و یا خرده فروشان محصول موردنیاز خود را در قیمت بالاتر تهیه می کنید و بیشترین سود را به واسطه ها می دهید.

با همین پاراگراف بالا به بخشی از مزایای خرید مستقیم از کشاورزان پی برده اید که در این صورت واسطه ها و دلالان بدون هیچ زحمتی پول بدست نمی آورند و مصرف کننده نهایی با قیمت مناسبتری محصول موردنیاز خود را تهیه می کند و از طرفی کشاورز تمام و کمال به دستمزد زحمت خود می رسد.

مزایای خرید مستقیم از کشاورزان به صورت آنلاین

خرید محصولات تازه و ارگانیک

امکان مقایسه راحت

خرید با قیمت مناسب

امکان خرید در حجم موردنیاز شما

ذخیره زمان و پول بیشتر

 لذت بردن از خرید

راحت یافتن محصولاتی که در بازار سنتی کمیابند

سرعت و امنیت بالا در پرداخت و بهرمندی از تخفیفات

 پیشرفت و گسترش کسب و کار ها به یک روش مناسب

 عدم احتیاج به دانش فنی برای استفاده از اپلیکیشن و ثبت خرید

 

مرکز پخش مستقیم میوه و تره بار در تهران

شاید تمام یا برخی از میوه تره بار ها همواره در فروشگاه های محل شما به صورت تازه موجود نباشد، در این صورت باید از مرکز پخش مستقیم میوه و تره بار شهر خود آگاهی داشته باشید تا هر وقت که نیاز داشتید بتوانید انواع میوه های تازه و بهداشتی را خریداری کنید. بازار روز ایرانیان با مهیا کردن مرکز پخش میوه وتره بار در تهران، خرید مستقیم از کشاورز را زمینه سازی کرده است تا راحتی، لذت خرید بی واسطه، آسایش و سلامتی بدن را همزمان برای شما به ارمغان آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *