View more
فروش عمده محصولات ارگانیک

فروش عمده محصولات ارگانیک

عمده فروش‌ها سالیان سال است که با فعالیت هایی به صورت واسطه ی میان تولیدکنندگان و مشتریان نهایی، کسب و کاری را برای خودشان راه انداخته اند. فروش عمده محصولات ارگانیک نیز بسیار رایج است. عمده فروشان محصولات را در حجم عمده و نرخ پایین از تولیدکنندگان محصولات تهیه می‌کنند و بعد با قیمتی بالاتر  به مشتریان نهایی و خرده فروشان عرضه می کنند، به صورتی که برای آن ها تا 3 برابر نرخی که تهیه کرده اند سود آوری دارد. تولیدکنندگان نیز مدت هاست با این مدل فعالیت به زندگی خود ادامه دادند.

با روی کار آمدن اینترنت این نوع فعالیت سریع در حال پیشرفت و تکامل می باشد و از طرفی، عمده فروشی توان همیشگی خود را ندارد. اکنون دیگر تولیدکنندگان می توانند به صورت مستقیم محصولات خود را بفروشند و فروش عمده محصولات ارگانیک بیشترین سود را برای خود کشاورز دارد.

در مجموع از لحاظ اقتصادی ظهور اینترنت موجب از بین رفتن رانت های اطلاعاتی، از بین رفتن واسطه ها از سامانه های خرید و فروش، توسعه بازار و افزایش کیفیت محصولات، ایجاد اشتغال و… می شود.

در حقیقت آرمان ما در این فروشگاه آنلاین برای فروش عمده محصولات ارگانیک این است که تولید کننده به راحتی بتواند محصولات خود را به فروش برساند.

فروش عمده محصولات ارگانیک به صورت تضمینی

کاربران بازار روز ایرانیان به منظور فروش محصولات خود نگرانی های بازار را نداشته باشند. حذف دلال ها و خرید و فروش مستقیم از تولید کننده با توافق همکاری بین کشاورزان و بازار روز ایرانیان آسان شده است.

سایت بازار روز ایرانیان با همکاری کشاورزان و باغداران زحمت کش اقدام به همکاری دو طرفه ای در زمینه بهبود این امور کرده است.
بازار روز ایرانیان که با آرمان اصلاح، بهبود و بهینه نمودن تمامی اجزاء چرخه تامین محصولات کشاورزی پا به عرصه گذاشته است، آمادگی خود را برای عرضه مستقیم محصولات کشاورزی مانند میوه ها و سبزیجات اعلام نموده است.
از این رو افرادی که اقدام به شروع فعالیت به وسیله دوره های آموزشی سایت بازار روز ایرانیان نمایند می توانند بدون دغدغه با فروش محصولات خود، به فعالیت و سود آوری بپردازند.

این موضوع می تواند باعث کاهش خطر های بازار و کاهش ریسک در راه اندازی فعالیت های خرد باشد.

بازار روز ایرانیان

بازار روز ایرانیان یک مجموعه بزرگ و مرکز اصلی پخش میوه، سبزیجات و صیفی جات در تهران می باشد که تا پیش از این به شیوه های سنتی و با در اختیار داشتن تعدادی غرفه بزرگ در میدان تره بار فعالیت داشت اما از این پس با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی و اپلیکیشن گوشی های هوشمند با محوریت فروش عمده محصولات ارگانیک مانند میوه ها، صیفی جات و سبزیجات قدم به دنیای کسب و کار های آنلاین نهاد است.
بازار روز ایرانیان با کنار زدن واسطه ها و با هدف ارائه محصول از باغ تا خانه اقدام به خرید مستقیم محصولات ارگانیک از کشاورزان و باغبانان می کند. این مسئله مهم باعث استقبال کشاورزان عزیز برای ارائه محصولات و کاهش فوق العاده نرخ برای مصرف کننده نهایی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *