View more
راهنمای خرید از تره بار

راهنمای خرید از تره بار

به طور قطع مطلع هستید که یکی از موضوعاتی که در برنامه غذایی ما نقش مهمی دارد تغذیه می باشد. لذا در خرید عمده میوه و تره بار و دیگر مواد خوارکی باید دقت زیادی به خرج داد و به نکته هایی در حین خرید توجه کرد. در این مقاله از بازار روز ایرانیان قصد داریم به راهنمای خرید خرید عمده میوه و تره بار بپردازیم.

علاقه مردم به زندگی به دور از شلوغی ها و استفاده بهینه و درست از دنیای مجازی باعث شده است که تمایل به خرید محصولات موردنیاز خود به صورت آنلاین در کلان شهر ها و شهرستان ها افزایش یابد. از طرفی خرید محصولات کشاورزی تازه و ارگانیک باعث می شود تا سلامت بدن خود را تضمین کنیم و از هر گونه بیماری و ناراحتی دور پیشگیری کنیم.

بنابراین بازار روز ایرانیان مفتخر است در زمینه خرید ریز و خرید عمده میوه و تره بار فعالیت کند و هر نوع میوه، سبزی و صیفی جاتی که به مصرف آن ها نیاز دارید ارائه دهد.

 

راهنمای خرید عمده میوه و تره بار

در اکثر میوه فروشی ها و فروشگاه های اینترنتی میوه؛ بیشتر محصولات با قیمت های گوناگون برای خرید و فروش قرار دارند. اکثر افراد این تصور را دارند که محصولاتی که در تره بار عرضه می شوند کیفیت پایینی دارند اما فروشگاه ها، میوه های تازه و تمیز را ارائه می دهند. همچنین در رابطه با فروشگاه های آنلاین میوه برخی افراد نیز اعتماد ندارند و این باور برای آن ها ایجاد شده است که محصول باکیفیتی نمی گیرند و برخی نیز تصور می کنند هزینه هنگفتی از آن ها دریافت می شود.

طبقه بندی میوه ها از لحاظ روش مصرف و عرضه

این گروه از مواد خوراکی در 3 گروه کلی، میوه های فصل، میوه های انبار شده و میوه های گلخانه ای قرار می گیرند.

میوه های فصل خواص بیشتری دارند و املاح معدنی بیشتری جذب بدن می کنند. یکی از دلایل پرطرفدار بودن میوه های فصل خواص بسیار آن هاست.

محصولات نگهداری شده در انبار مدت کمتری در برابر آفتاب بوده و نارس برداشت شده اند تا برای مدت بیستری بمانند و به مرور با گاز های شیمیایی برسند.

محصولات گلخانه ای در فصل خود کاشته نمی شوند به همین دلیل ارزش غذایی آن ها نسبت به دیگر میوه ها کمتر است.

 

نکات مهم در خرید عمده میوه و تره بار

ارزش غذایی محصولات کشاورزی خراب شده، لک دار، بریده و کمتر است لذا سراغ خرید آن ها نروید.

انتخاب میوه های خیلی بزرگ را ارجحیت قرار ندهید. میوه هایی با اندازه طبیعی بخرید. بیش از اندازه بزرگ بودن میوه ها بیانگر استفاده کود و سم حاوی نیترات بسیار است که عاملی برای بروز سرطان می باشد.

میوه های ذخیره شده به علت نارس چیده شدن، از خواص زیادی  برخوردار نیستند لذا سعی کنید در امر خرید عمده میوه و تره بار، میوه های فصل را اولویت قرار دهید.

تا جایی که ممکن است میوه و سبزیجات گلخانه ای را مورد استفاده قرار ندهید زیرا نور خورشید به آن ها نتابیده و از ویتامین زیادی برخوردار نیستند.

 

خرید عمده میوه و تره بار

ممکن است این سوال برای شما پیش آید که منظور از خرید عمده چیست؟ در جواب باید گفت زمانی که کشاورز محصول خود را تولید می کنند افرادی وجود دارند که این محصولات را از کشاورزان به صورت عمده (حجم بالا قیمت پایین) می خرند و سپس این عمده فروشان محصول خریداری شده را با قیمت بالاتر به خرده فروشان و مغازه دارها می فروشند و در آخر توسط خرده فروشان به دست مصرف کنندگان نهایی می رسد.

به عبارتی عمده فروش، واسطه است.

این روزها که اینترنت نقش پررنگی دارد باعث شده بیشتر فعالیت های کوچک نیز در این دنیای بزرگ خودنمایی کنند تا به همین سادگی اجازه ندهند سود زحمت خود به جیب واسطه ها برود. کسب و کار های اینترنتی به سرعت در حال پیشرفت و ارتقا است و از سوی دیگر، عمده فروشی از قدرت همیشگی خود برخوردار نیست.

با خرید جزیی و خرید عمده میوه و تره باراز بازار روز ایرانیان :

یک خرید رضایتمندانه آنلاین از فروشگاه اینترنتی میوه به را تجربه کنید.

بسیار سریع سبزی یا میوه دستچین شده خود را  از فروشگاه آنلاین بخرید و لذت خرید بی واسطه را تجربه نمایید.

پس از اولین خرید به این نتیجه می رسید که در وقت و پول خود صرفه جویی کرده اید.

در زمینه کاهش ترافیک و آلودگی هوا قدم برداشته اید.

از تسهیلات بسیار این مجموعه بهرمند خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *