View more
خرید عمده ميوه خشک

خرید عمده ميوه خشک

مصرف میوه به هر صورتی چه تازه و چه خشک پر از خاصیت است. امروزه خرید عمده میوه خشک بسیار رایج شده است زیرا میوه خشک در حالت طبیعی می تواند یک میان وعده سالم برای رفع احساس گرسنگی و انرژی بخش باشد. میوه های خشک شده را می توان برای دراز مدت نگهداری نمود و به همین خاطر می تواند جایگزین خوبی برای میوه تازه در غیر از فصل آن به شمار آید. میوه خشک برای کودکان نیز یک خوراکی سالم به شمار می آید و باعث می شود آن ها کمتر سراغ تنقلات ناسالم بروند.

خواص میوه خشک

متخصصان پیشنهاد می ‌کنند که اگر ممکن است در طول روز دست کم 2 فنجان میوه خرد شده متنوع میل شود که درصورتی که تازه باشد، بهتر است. میوه های خشک فروشگاه بازار روز ایرانیان غنی ویتامین های  آ ، ب1، ب2، ب3، ب6 و پانتوتنیک اسید و همچنین املاحی مانند کلسیم، فسفات، منیزیم، فسفر، پتاسیم، سدیم، مس و … می باشند و هر صد گرم میوه خشک حدودا 300 کالری انرژی و 2 تا 6 گرم پروتئین دارد.

تنها گروه غذایی که دارای کلیه ارزش های غذایی است و حاوی انواع ویتامین ها، فیبرها و آنتی اکسیدان ها می باشند میوه های خشک هستند که به منظور حفظ نشاط  ایمن ماندن در برابر هر نوع بیماری باید آن ها را میل کرد.

اگرچه، مصرف بیش از حد کلیه مواد خوراکی سالم و مقوی نیز برای سلامتی بشر مضر است؛ لذا فارغ از خواص بسیار میوه‌ های خشک برای سلامتی، مصرف بیش از حد آن‌ها نیز به بدن صدمه می زند. اصطلاحا، در همه شرایط، در مصرف مواد غذایی باید هوشمندی و حد تعادل را رعایت نمود.

خرید عمده ميوه خشک

برخلاف خواص بسیار میوه های خشک، کارشناسان تغذیه اعتقاد دارند اساسی ترین وجه تمایز میوه خشک با میوه های تازه، تبخیر آبی است که شامل میزان چشمگیری مواد مغذی است. اگرچه میوه های خشک به منظور مصرف در وضعیت های خاص مثل تغییر فصل یا مصرف در ورزش ‌هایی مثل کوهنوردی و سفرهای طولانی که نمی توان بار زیادی حمل کرد، مفید هستند.

کشور ما پس از تركيه دومين توليد كننده و صادر کننده میوه های خشک شده در دنیا می باشد به همین خاطر خرید عمده میوه خشک بسیار انجام می شود. یکی از معمول ترین میوه های خشک که خرید و فروش آن مرسوم است كشمش می باشد.

احتیاج برخى سرزمین ها به ميوه هاى خشک به علت وضعیت اقلیمی و آب و هوایی آنهاست كه از توليد ميوه در كشورشان ممانعت می کند به همین خاطر خرید عمده میوه خشک بیشتر به منظور صادرات انجام می شود. لذا با كشاورزى مكانيزه این امکان فراهم شده است که هم پتانسیل توليد و هم سطح کیفی محصولات را افزایش داد.

بازار روز ایرانیان

ميوه هاى خشک در پروسه خشک شدن منقبض، کوچک و پرخاصیت مى شوند.

 

در بازار روز ایرانیان علاوه بر خرید عمده میوه، خرید عمده گل و گیاه، خریده عمده سبزیجات و صیفی جات؛ خرید عمده میوه خشک نیز فراهم شده است و رايج ترين انواع میوه خشک ازجمله کشمش، خرما، آلبالو، زردآلو، کیوی، انجیر و سایر میوه های خشک را از طریق این مجموعه به صورت آنلاین می توان تهیه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *